USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ

WNĘTRZA

- kompleksowe wykończenie wnętrz
- malowanie tradycyjne i dekoracyjne
- szpachlowanie
- tynki strukturalne i dekoracyjne malowane tradycyjnie lub farbami transparentnymi
- zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych
- tynki japońskie
- stiuki weneckie pokryte woskiem lub perłą
- adaptacja i ocieplanie poddaszy
- układanie płytek
- układanie paneli ściennych i podłogowych
- montaż sztukaterii dekoracyjnej, gzymsów, portali, boni, kolumn itp.

Na życzenia klienta wykonujemy całość prac z materiałów zakupionych w naszej zaprzyjaźnionej i sprawdzonej hurtowni. Kupując materiał u sprawdzonych dostawców mamy pewność, że jest on wysokiej jakości, a jednocześnie cena jest konkurencyjna. Nie pracujemy na materiałach niewiadomego pochodzenia i niesprawdzonych w praktyce. Dla nas ważne jest jak materiał sprawdza się w praktyce, a nie to czy jest zachwalany przez przedstawiciela handlowego.

MEBLE

- kuchenne
- pokojowe
- biurowe
- szafy wnękowe
- regały
- biurka
- komody
- szafki RTV
- inne na zamówienie klienta

Produkujemy i montujemy meble z płyt melaminowanych według indywidualnego projektu uzgodnionego z klientem. Wstępny projekt i wycena mebli gratis. Meble wykonane w naszej stolarni dostarczamy do klienta zmontowane lub montujemy je w przypadku dużych segmentów u klienta. Przy zamówieniu mebli kuchennych możemy na życzenie klienta zamontować sprzęt AGD z wyjątkiem podłączenia do instalacji gazowej. Wykonujemy meble biurowe i pokojowe ozdobione szkłem dekoracyjnym oraz podświetlone diodami LED w różnych kolorach. W trakcie omawiania projektu mebli klient ma możliwość wyboru nie tylko koloru mebli. Proponujemy również szeroki wybór szkieł do witryn, szkła dekoracyjne w kilkunastu kolorach, nogi ozdobne, szeroki wybór uchwytów meblowych, akcesoria meblowe, np. wieszaki na krawaty, kosze na ubrania, kosze obrotowe, kosze cargo, szuflady samodomykające, halogeny do podświetlania mebli itp. Zamawiając meble na wymiar mają Państwo możliwość dokładnego zagospodarowania swojej kuchni, pokoju czy biura.

KOMINKI

- montaż kominków

Zajmujemy się montażem kominków z wkładem żeliwnym oraz montażem kanałów rozprowadzających ciepłe powietrze do pomieszczeń. Całość prac wykonujemy głównie z materiałów powierzonych przez klienta.

KONTAKT

P.P.H.U.
„Dom z Pomysłem”

Dariusz Tyniec
39-331 Chorzelów
Malinie 383c
tel. 695 981 327
e-mail: domzpomyslem@op.pl
Strona jest własnością P.P.H.U. "Dom z Pomysłem" Dariusz Tyniec.
Projekt i wykonanie strony Krzysztof Figacz